07.02.2017r.

SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I STRACIŁ PRAWO JAZDY

Olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającej kolizji. 25-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i uderzył w stojącego przed skrzyżowaniem VW. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj (06.02.2017) około godz. 20:00 na ulicy Wojska Polskiego w Olsztynie. 25-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad rozpędzonym autem i uderzył w stojącego przed skrzyżowaniem osobowego VW.

Mężczyzna kierujący BMW był trzeźwy. Razem z nim w aucie podróżowała kobieta i małe dziecko. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy 25-latkowi. Sporządzili również dokumentację z kolizji, która razem z wnioskiem o ukaranie trafi do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o tym, czy mężczyzna zachowa uprawnienia do kierowania pojazdami.

Nagranie:


Galeria:Miejsce zdarzenia:

Źródło: KWP Olsztyn

Powrót <<<