07.10.2017r.

POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW POTRĄCENIA KOBIETY

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie szukają świadków potrącenia kobiety, do którego doszło w dniu 07.10.2017r. O godzinie 21:53 w Olsztynie na skrzyżowaniu ul. Witosa – Kanta.

Sprawę zdarzenia drogowego badają policjanci Referatu ds. Wykroczeń KMP w Olsztynie. Jak widać na nagraniu z kamer monitoringu, kierowca srebrnego vana potrącił na przejściu dla pieszych 65-letnią kobietę, po czym nie udzielając jej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. W chwili zdarzenia sygnalizacja świetlna działała w trybie alarmowym nadając pulsacyjnie sygnał żółty obligujący do zachowania szczególnej ostrożności.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, szczególnie bezpośredni świadkowie tego zdarzenia, proszone są o jak najszybszy kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 89 522 38 95 / 601 457 510, lub 997/112. Świadkowie zdarzenia mogą również zgłaszać się osobiście w Referacie ds. Wykroczeń KMP w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3. Informacje można także przesyłać mailowo:prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Nagranie:


Galeria:Miejsce zdarzenia:


Źródło: KWP Olsztyn

Powrót <<<