22.08.2018r.

AGRESJA NA DRODZE

Od używania klaksonu, przez obraźliwe gesty i krzyki zza kierownicy, aż w końcu nawet po rękoczyny i niebezpieczne manewry autem – niestety agresja za kierownicą przybiera różne formy i różne są jej przyczyny. Jedno jest pewne – na pewno nie poprawia ona poziomu bezpieczeństwa na drogach, a drogowi „szeryfowie” nieraz sami później muszą się tłumaczyć ze swojego zachowania.

W Olsztynie na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej z Limanowskiego pewnemu mężczyźnie puściły nerwy. Kierowca osobowego opla, z jakiegoś powodu zdenerwował się na kierowcę mitsubishi i po dojechaniu do najbliższego skrzyżowania, postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Mężczyzna wysiadł ze swojego auta i podszedł do pojazdu, którego kierowca wzbudził w nim agresję. Po krótkiej wymianie zdań kierowca z opla uderzył w twarz kierowcę mitsubishi, a następnie zaczął szarpać za drzwi pojazdu. Po chwili agresor odpuścił, wrócił do swojego auta i odjechał.

O zdarzeniu policjantów poinformował poszkodowany kierowca mitsubishi. Do zdarzenia doszło na monitorowanym skrzyżowaniu, dzięki czemu ustalenie właściciela opla zajęło niewiele czasu. Już wiadomo, że sprawcą zamieszania jest mieszkaniec Olsztyna, który w najbliższym czasie będzie musiał wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

Nagranie:


Galeria:Miejsce zdarzenia:


Źródło: KWP Olsztyn

Powrót <<<