31.03.2016r.

ZATRZYMANIE DILERA NARKOTYKÓW

Na jednej z ulic w mieście policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 3 mężczyzn jadących bmw. W samochodzie znajdował się diler narkotykowy i jego 2 kolegów. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1000 działek dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 40.000 złotych. Wobec 2 mężczyzn policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

Do zatrzymania doszło na jednej z ulic w Olsztynie. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji ustalili, że mężczyźni jadący bmw mogą mieć przy sobie substancje zabronione Ustawą. Około godziny 17.00 wykorzystując na skrzyżowaniu czerwone światło, funkcjonariusze przystąpili do akcji zajeżdżając bmw drogę. W efekcie zatrzymanych zostało 3 młodych mężczyzn. 22-letni diler narkotykowy oraz 2 jego rówieśników zostało przewiezionych do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w aucie blisko 1000 działek dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 40.000 złotych. Dziś mieszkańcy naszego powiatu usłyszą zarzuty. Kamil W., Michał L. oraz Mateusz G. będą odpowiadać za posiadanie narkotyków, 2 z nich znacznych ilości. Ponadto 22-letni Kamil W. wzbogaci się o zarzut handlu substancjami zabronionymi Ustawą. Wobec 2 mężczyzn policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

Nagranie:


Galeria:Miejsce zdarzenia:

Źródło: KWP Olsztyn

Powrót <<<